Kuidas valida kotti

Peamine asi on käekoti funktsionaalsus. Kõik sõltub sellest, kuhu te sellega lähete, mis stiilis on teie garderoob ja mida te kavatsete sealt välja võtta… Naiste õhtukäekotid on alati väiksemat suurust, erinevates värvitoonides ning kaunistatud kivide, litride, helmeste ja paeltega. Kuid isegi kõige väiksema sisse peavad mahtuma vajalikud asjad: mobiiltelefon, raha- ja kosmeetikakott ning dokumendid. Kui asju on rohkem ja te planeerite sellega tööle minna, siis vajate kandekotti. See on mugav, praktiline ja mahukas, ideaalselt sobib dokumentide ning erinevat sorti paberite kandmiseks ja säilitab oma vormi. Noorte või disainerkäekottidel piiranguid ei ole.

Püksid tuleb valida nii, et nad rõhutaksid teie figuuriilu ja varjaksid puudujääke. Kui teile püksid tagantpoolt paistavad hästi istuvad aga küljelt tunduvad kahtlased, ei tasu ostust loobuda vaid mõelda tuunikale, mis langeb vabalt puusadele. Kui aga püksid eest halvasti istuvad, siis seda märkavad ümbritsejad kohe. Eelkõige peab arvestama talje ümbermõõtu. Etiketil näidatud suurus võib tegelikust erineda, seetõttu on väga oluline jalga proovida. Klassikaliste pükste küljetaskud ei tohi välja punnitada – see räägib õmbluse defektist, selliseid pükse ei tohiks osta.

Kui pükse ostetakse meesterahvale, kellel on suur kõht või jämedad reied tuleb valida püksid madalama
värvliga. Naistele, kellel on kõhuke, vastupidi- kõrgema värvliga mudel.
Pükste valikule kaupluses tuleb tähelepanu pöörata õmbluste pikkusele mööda sisemist õmblust -keskkohast alaääreni ja mööda välimist õmblust-vöökohast alaääreni. See on garantiiks, et püksid ei hakka „kiskuma“. On veel mõned momendid, mis on olulised pükste ostmisel . Pöörake tähelepanu alumisele säärelaiusele, eesmisele ja tagumisele kõrgusele, see dikteerib kas on vaja osta madala või kõrge vöökohaga mudel.

My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.

This site is registered on wpml.org as a development site.